Przejdź do:
  1. góry
  2. treści
  3. menu

Reproduktor - Labrador Retriever

O nas

"Labrador to nie tylko pies, to styl życia..." (koniec cytatu)

Labradory są nieodłączną częścią mojego życia. Towarzyszyły mi na uczelni, zawsze uczestniczą w moich weekendowych oraz wakacyjnych eskapadach, często też "pracują" wraz ze mną w salonie myśliwskim.

Kliknij obrazki żeby powiększyć

Mikołaj 03

ANYŻ MIKOŁAJ Radosny Dom zwany Mikołajkiem trafił do mnie na Boże Narodzenie 2001 roku. Wraz z nim rosły moje aspiracje wystawowe. Mikołaj wyrósł na bardzo przyzwoitego psa. "Karierę" wystawową rozpoczęliśmy w sezonie 2003, by w efekcie rok później ukończyć Championat Polski. Mikołajek jest wspaniałym, pełnym temperamentu psem. To dzięki niemu i dla niego rozpoczęła się moja przygoda z łowiectwem. Chciałam przekonać się ile instynktu psa myśliwskiego drzemie w moim labradorze, ku mojej radości okazało się, że Mikołaj jest psem chętnym do pracy, wykazuje pasję i ma duże predyspozycje łowieckie. Wszystkie wspaniałe cechy charakteru przekazuje na swoje potomstwo.

Bobyś 02

Flanders Pride Dozer, czyli Bobyś, jest urzeczywistnieniem moich marzeń o drugim labradorze. Kiedy dojrzewałam do decyzji o sprowadzeniu psa w Polsce zagościł młody belgijski import. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Tak oto pojawił się w moim domu Bobyś. Jest to najbardziej uprzejmy labrador jakiego znam. Spokojny w domu pies, w łowisku wykazuje ogromny temperament oraz pasję, jak przystało na "rasowego" Labrador Retrievera.

Copyright © 2007 Kasia Staniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design, HTML, CSS: monter.fm.